Monster Stack 2

Monster Stack 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monster Stack 2, canavarları üst üste dengede tutmanız gereken bir Android oyunu.

Monster Stack 2, Android telefon ve tabletinizde sonuna kadar ücretsiz olarak oynayabileceğiniz sevimli canavarlarla süslenmiş bir dengede kalma oyunu. Göze hoş gelen animasyonlarla desteklenmiş görselleriyle içerisine çeken yapımda kendi bölümlerinizi yapma şansına da sahipsiniz.

Kısa süreli bir animasyonun ardından oynanışı gösterme adına hazırlanmış alıştırma bölümüyle karşılaşıyorsunuz. Farklı renk ve büyüklükteki canavarları üst üste gösterildiği şekilde dizerek başlangıç bölümünü tamamlıyorsunuz.

Oyunda bölümleri atlamak için tek yapmanız gereken canavarları üst üste dizmek. Bu kulağa oldukça basit gelse de oyunun ilerleyen bölümlerine sıçradığınızda aslında harika bir denge kurma oyunu olduğunu anlıyorsunuz. Canavarların yapılarının farklı olması ve aralarına objelerin girmesi dışında sürenin olması oyunun çocuk oyunu etiketini ortadan kaldırıyor.

300’den fazla seviyenin yanı sıra 5000’in üzerinde kullancılar tarafından hazırlanmış özel bölümler içeren Monster Stack 2, fizik tabanlı oynanış sunuyor ve ilk bölümlerde olmasa da ciddi anlamda düşünme gerektiren bir yapım.

YORUMLAR