Montezuma Blitz (Android)

Montezuma Blitz

Montezuma Blitz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Montezuma Blitz, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz heyecanlı ve eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Montezuma Blitz, Android cihaz sahipleri tarafından oynanabilecek muhteşem bir bulmaca oyunudur. iOS ve Android platformları için geliştirilen oyunu daha önce Candy Crush Saga oynadıysanız oldukça beğenebilirsiniz. Uzun süre boyunca heyecanlı bir şekilde oynamanızı sağlayan oyun yapısına sahip olan Montezuma Blitz 3'lü eşlemeli bulmaca oyunlarına yeni bir nefes kazandırdı diyebilirim.

Oyun içerisindeki amacınız 120 farklı bölümü teker teker geçerek bitirmeye çalışmak. Tabi bunu söylemek oynamaktan çok daha kolay çünkü bölümler ilerledikçe zorlaşmaktadır. Sizin amacınız da zorlaşan bölümlerde bulmacayı çözerek hamsterı kurtarmak.

Bir çok ekstra özellğe sahip olan oyunda günlük girişleriniz için hediyeler sunulmaktadır. Ayrıca oyun içerisinde tamamlayacağınız bazı ödüllü görevler vardır. Bu görevlerden totemler kazanarak, totemleri daha yüksek puanlar elde etmek için kullanabilirsiniz. Bunlar dışında bazı ekstra güçlendirmek özellikleri bulunmaktadır. Oyunda herhangi bir bölümü geçmekte zorluk yaşarsanız bu güç özelliklerinden faydalanarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Montezuma Blitz sahip olduğu sosyal medya entegrasyonu sayesinde Facebook üzerindeki arkadaşlarınız ile puan yarışına girmenizi sağlıyor. Arkadaşlarınızın aldığı puanları geçebilmek için oldukça uğraşmalı ve oyunun ustası olmalısınız.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz eşlemeli bir bulmaca oyunu arıyorsanız, Montezuma Blitz'i ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR