Moon Tower Attack 1.0 (Android)

Moon Tower Attack

1.0
Moon Tower Attack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moon Tower Attack mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunudur

Moon Tower Attack güzel grafikleriyle öne çıkan yeni nesil bir mobil kule savunma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan Moon Tower Attack'da bilim kurgunun ve fantastik öğelerin birleştiği bir hikaye bizi bekliyor. Oyunda Ay'a yolculuk ediyoruz ve uzak gelecekte geçen bir hikayeye tanık oluyoruz. Ay'da yaşamın sırrını çözdükten sonra insaoğlu Ay'a yerleşiyor. Fakat bununla birlikte bilinmeyen tehditler de ortaya çıkıyor. Bu tehditleri ortadan kaldırmak ve Ay'daki kolonimizin varlığını korumak bize düşüyor.

Moon Tower Attack'da hem bilim kurgu filmlerindeki gibi futuristik teknolojileri kullanabiliyoruz hem de fantastik edebiyat eserlerindeki gibi orklar ve diğer fantastik yaratıklar ve canavarlarla savaşabiliyoruz. Moon Tower Attack'ın oyun yapısı tower defence türünün ustalarını bile zorlayacak yapıda; çünkü oyunda bir bölümü 2. kere oynadığınızda farklı bir oyun tecrübesi yaşıyorsunuz. Bölüm başında savunma kuleleriniz rastgele yerlere yerleştirilirken düşmanlarınız da her seferinde farklı yerlerden size saldırıyor.

Moon Tower Attack'ta her yeni düşman dalgasında oyun daha da zorlaşıyor. Bunun karşılığında savunma kulelerinizi geliştirebiliyor ve daha güçlü hale getirebiliyorsunuz. Ayrıca özel yeteneklerimizi kullanarak zor durumlarda kendimize bir çıkış kapısı yaratabiliyoruz.

YORUMLAR