Moshling Rescue!

Moshling Rescue!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moshling Rescue! tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir eşleştirme oyunudur.

Eşleştirme oyunları özellikle tablet ve akıllı telefonların sınırlı kapasitedeki ekranları üzerinde oynanabilecek en iyi oyun kategorileri arasında. Bu kategorilere bir de kule savunma oyunlarını eklemek mümkün.

Oyuna dönecek olursak; Moshling Rescue! aynı objeleri yan yana getirerek ekranı temizlemeye çalıştığımız bir eşleştirme oyunu. Oyunda çok sayıda farklı tasarıma sahip bölüm bulunuyor. Farklı tasarımlara yer verilmiş olması oyundan alınan keyfi artırırken tekdüzeliğin önüne geçiyor.

Geri bildirimi iyi ve problemsiz çalışan kontrolleri kullanmak çok kolay. Zaten fazla bir aksiyon içerisine girmediğimiz için kontroller oyun yapısına doğrudan etkide bulunmuyor. Yerini değiştirmek istediğimiz taşların üzerine tıklayıp diğer taşa da tıkladığımız bunlar kendi arasında yer değiştiriyor. Kontrollere ek olarak grafikler de başarılı bir seviyede yer alıyor. Türün diğer oyunlarını da hesaba kattığımızda Moshling Rescue!‘yu kaliteli bir seçenek olarak değerlendirebilirz.

Eşleştirme oyunları dikkatinizi çekiyorsa ve bu kategoride oynayabileceğiniz ücretsiz bir alternatif arıyorsanız Moshling Rescue!‘yu denemenizi tavsiye ediyorum.