Motion

Motion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stop Motion tekniğiyle ilginç videolar çekebilir, arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Motion uygulaması ile Stop Motion tekniğini kullanarak çeşitli videolar çekebilirsiniz. Ayrıca; çektiğiniz fotoğrafları istediğiniz hızda oynatabilmeniz de mümkün.

Stop Motion; durağan haldeki objeleri hareket ediyormuş gibi gösterebilen bir animasyon çeşidi. İnternette sıkça rastladığımız bu tür videolardan siz de hazırlamak istiyorsanız, Motion uygulaması tam size göre diyebilirim. Uygulamayı başlattıktan sonra + simgesine tıklayarak yeni bir proje oluşturuyoruz ve sağ altta bulunan fotoğraf simgesine tıklayarak projemizin karelerini çekmeye başlıyoruz. Kareleri çektikten sonra tik işaretine dokunarak onaylıyoruz. Bu adımdan sonra karelerin sürelerini belirleyerek, videomuzu izlemeye başlayabiliriz. Oluşturduğunuz projeyi beğendiyseniz, sağ üst köşedeki buton aracılığıyla videoyu cihazınıza kaydedebilirsiniz.

İlginç Stop Motion video fikirleriniz varsa ve bunu hemen hayata geçirmek isterseniz ücretsiz olarak sunulan Motion uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

YORUMLAR