Mr Pumpkin

Mr Pumpkin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mr Pumpkin, Android telefon ve tabletler üzerinden oynanabilen bir platform oyunudur. Oyunda amacımız Pumpkin'i zorlu engellerden aşırarak, hedefe ulaştırmaktır.

Mr Pumpkin, Android platformu üzerinden oynanabilen bir platform oyunudur. 

Türk oyun geliştiricisi TextGames tarafından Google Play üzerinden, ücretsiz bir biçimde yayınlanan Mr Pumpkin, platform türünün bütün özelliklerini bünyesinde barındırıyor. Oyun boyunca amacımız, bir platformdan bir başka platforma atlamak. Bu yaparken de karşımıza çeşitli engeller ve düşmanlar çıkıyor. İzlerken bir hayli kolay görünen oyun, kendiniz oynamaya başlayınca zorluğunu her türlü hissetirmeyi başarıyor. Kabak adamımız ise kendini şöyle tanıtıyor:

"Doğru zamanda doğru hamleyi yapmaya özen göstermelisin önümde bir sürü değişik yaratık olduğunu biliyorum ama senin parmaklarına güvenmekten başka çarem yok :( lütfen güvenimi boşa çıkartma biraz kendimden bahsetmem gerekiyor sanırım; Gördüğün üzere ben bir kabak adamım. Doğru parmaklarda oldukça çevik bir yapıya sahibim. En sevdiğim şey zıplamak. Dikkat etmen gereken ek bir noktada bazı bonuslar bana daha yükseğe zıplama hakkı tanıyor doğru zamanda onları kullanmaya özen göster."

YORUMLAR