Mr. Right

Mr. Right
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mr. Right mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Mr. Right kısa sürede bağımlılığa dönüşmeyi başaran yapıya sahip olan bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Mr. Right'ta hala oğlunun düğününe yetişmeye çalışan bir yarım akıllı bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımız yarım akıllı olduğu için sola dönme konusunda hiçbir fikri yok ve sadece sağa dönmeyi becerebiliyor, bu nedenle çok sevdiği hala oğlunun düğününe yetişmek için bizim yardımımıza ihtiyaç duyuyor. Oyun boyunca kahramanımızı yönlendiriyoruz ve bölümleri geçerek düğüne varmaya çalışıyoruz.

Mr. Right'ta temel amacımız kahramanımızı sadece sağa döndürerek yolunu bulmasını sağlamak. Kahramanımız sürekli ilerlemeye devam ediyor, bu nedenle onu ne zaman sağa döndürdüğümüz oyundaki en önemli şey. Yolların kenarları boşluk olduğu için erken veya geç döndürdüğümüzde kahramanımız aşağı yuvarlanıyor. Kimi zaman da tren yolları üzerinden geçmemiz gerekiyor ve yanlış zamanlama kahramanımızın tren altında kalmasına sebep olabiliyor.

Mr. Right'ta bölümleri geçtikçe karşımıza daha zor bulmacalar ve daha heyecanlı bir oynanış çıkıyor. Ayrıca farklı kostümler de toplayabilmekteyiz. Oyunun göze hoş göründüğü söylenebilir.