My Budget Book 6.5 (Android)

My Budget Book

6.5
My Budget Book
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Budget Book, gelir ve giderlerinizi hesaplayarak bütçe yönetimi yapmanızı sağlayan gelişmiş bir Android finans uygulaması.

My Budget Book, Android telefon ve tablet sahibi kullanıcıların gelir ve gider hesaplarını detaylı bir şekilde yapabilmesini sağlayan gelişmiş özelliklere sahip bir Android finans uygulaması.

Finans uygulamaları kategorisinde bu tür işleve sahip pek çok ücretsiz olmasına rağmen, My Budget Book oldukça gelişmiş ve detaylı olduğu için ücretli olarak satılıyor. Eğer ciddi anlamda kullanacağınız bir gelir gider hesaplama uygulaması istiyorsanız satın alarak kullanmanızı tavsiye ediyorum. Eğer basit anlamda kullanım yapacaksanız, ücretsiz olan gelir gider hesaplama uygulamalarını tercih edebilirsiniz.

Gelir ve giderinizi hesaplayarak paranızın yönetimini yapma imkanı sunan uygulama özellikle sunduğu görsel ve grafikler ile ön plana çıkıyor.

Uygulama içerisine girdiğiniz verileri size farklı grafikler halinde ve renkli şekilde sunan My Budget Book, böylece gelir ve giderlerinizin takip ve kontrollerini kolaylaştırıyor.

Offline olarak kullanabileceğiniz uygulamanın materyal tasarımı da oldukça güzel ve arayüzü kullanışlı.

Harcamalarınızı kategorilerine göre girebileceğiniz uygulama, böylece ay sonunda hangi ihtiyaçlarınız için ne kadar para harcağınızı gösteriyor olacak.

Ödemeleriniz için bildirim ile uyarma özelliğine de sahip olan uygulama üzerinde daha pek çok gelişmiş özellik bulunuyor. Profesyonel olarak bir finans uygulaması ihtiyacınız varsa bu uygulamayı tercih edebilirsiniz.