My Cloud

My Cloud
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Cloud uygulaması ile buluttaki dosyalarınızı tek bir yerden yönetebilirsiniz.

Sony tarafından geliştirilen My Cloud uygulaması, popüler bulut hesaplarınıza tek bir yerden erişme imkanı veren ücretsiz bir uygulamadır. En çok tercih edilen bulut depolama servislerinde barındırılan dosyalarınızı kolayca organize edebilirsiniz.

TonidoDropboxBox bulut depolama hizmetlerinde saklanan video, müzik ve fotoğraflarınıza şık arayüz üzerinden erişme imkanı tanıyan My Cloud uygulaması ile bulut ortamdaki tüm dosyalarınızı çok kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. En sevdiğiniz müzikleri, footoğrafları ve videoları hızlıca bulabilir, kopyalayabilir, taşıyabilir ve organize edebilirsiniz. Entegre oynatıcı sayesinde video ve müziklerinizi uygulamadan ayrılmadan açabilirsiniz.

Bulut ortama yedeklediğiniz dosyalara tek bir arayüzden, dilediğiniz zaman erişebilmeniz için tasarlanmış My Cloud uygulaması, tamamen ücretsizdir. Her seviyedeki kullanıcının rahatça kullanabileceği uygulama, Türkçe dil desteği sunmaması ve kısıtlı bulut depolama servisini desteklemesi gibi bazı eksiklikler içeriyor.

YORUMLAR