My Pregnancy Today 1.11.1 (Android)

My Pregnancy Today

My Pregnancy Today
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz hamilelik uygulamasıdır.

My Pregnancy Today uygulaması, Android marketlerinde bulabileceğiniz en popüler hamilelik uygulamalarından bir tanesi. Beş milyondan fazla insanın indirip kullandığı bu uygulamayı çok faydalı bulacağınızı düşünüyorum.

Eğer hamilelik konusunda tecrübesizseniz ve bazı kaynaklara danışmak istiyorsanız, bu uygulama tam size göre. Haftalık bebek gelişimini açıklamaları ve fotoğraflarıyla görebileceğiniz, vücudunuzun bu dönemdeki değişimlerini takip edebileceğiniz ve doğuma ne kadar zaman kaldığını hesaplayabileceğiniz bir uygulama.

Uygulamanın en güzel özelliği ise yapılacaklar listesi özelliği. Check List olarak geçen özellik, hafta hafta sağlıklı kalmak ve doğuma hazırlanmak için yapabileceklerinizle ilgili size önerilerde bulunuyor. Örneğin 16. haftada size birinci üç aylık dönem sonu için doktorunuzdan randevu almanız gerektiğini hatırlatıyor.

Ayrıca hamilelik döneminde sizin için nelerin sağlıklı ve sağlıksız olduğunu, saçınızı boyamaktan topuklu ayakkabı giymeye kadar, detaylı olarak açıklıyor. Yine bir çok eğitici video ile bebeğinizin gelişimini takip edebiliyorsunuz.

Detaylı ve kapsamlı bir çok özelliği ile hamilelik döneminde en büyük yardımcınız olabilecek bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.