My Virtual Pet Shop 1.2 (Android)

My Virtual Pet Shop

1.2
My Virtual Pet Shop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Virtual Pet Shop, evcil hayvan mağazanıza bırakılan hayvanların bakımını üstlendiğiniz şirin bir oyun.

My Virtual Pet Shop, evcil şirin mi şirin hayvanlardan oluşan kendi mağazasını açtığınız ve şirinlikleriyle sizi güldüren bu hayvanlarla eğlenceli vakitler geçirdiğiniz bir Android oyunu. Telefon ve tabletinize ücretsiz indirebileceğiniz pet shop oyununda animasyonlar da oldukça etkileyici.

Evcil hayvan mağazası ya da çoğumuzun kullandığı şekliyle pet shop açma ve yönetme oyunu olan My Virtual Pet Shop’da şirin hayvanlara eğlendirecek, karınlarını doyuracak ürünler satarak para kazanmıyoruz. Tam tersine dükkanımıza getirilen hayvanlara belli süre içerisinde en iyi şekilde bakarak kazancımızı sağlıyoruz. Daha ilk günden insanlar hayvanlarını bırakmaya başlıyorlar. Hayvanları teslim aldığımızda sahiplerinin yokluğunu hissetmemeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Onları sabunla suyla tertemiz yapıyor, en güzel elbiseleri giydiriyor, pirelerini ayıklıyor, hasta olanları iyileştirmeye çalışıyoruz.

Oyunda dükkanımıza gelen her evcil hayvan sahibi ayrı bir dertten muzdarip. Bazısı hayvanını iyileştirmemizi, bazısı temizlememizi, bazısı da dinlendirmemizi istiyor. En güzeli de bu koşuşturmaca daha ilk günden başlıyor. Hayvanları ne kadar hoşnut edersek gün sonunda sahibinden de o kadar ücret alıyoruz.

Hayvanların bakım, giydirme, temizleme, sağlık sorunlarıyla ilgilenerek günlerimizi geçirdiğimiz oyun, görselleriyle daha çok çocuklara yönelik bir oyunmuş havası oluştursa da her hayvan severin oynarken keyif alacağı bir yapım.

YORUMLAR