Narcos: Cartel Wars 1.00.15 (Android)

Narcos: Cartel Wars

Narcos: Cartel Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Narcos: Cartel Wars, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Narcos: Cartel Wars, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Narcos dizisinin resmi oyunu olan Narcos: Cartel Wars'da tehlikeli işlerim içerisine giriyoruz.

TV dizisi Narcos'un resmi oyunu olan Narcos: Cartel Wars'da heyecan verici ve bir o kadar da tehlikeli işler bizleri bekliyor. TV dizisini izleyenlerin çabucak kavrayabileceği oyunda sadakat ve saygı sahibi olarak liderlik vasfına yükselmemiz gerekiyor. Gücün, sadakatin, savaşın ve ürünlerin bolca yer aldığı oyunda stratejik taktikler gerekiyor. Gelişmiş bir strateji ile gelişmeye başlamalı ve rakiplerimize fark atmalıyız. Kendi kartellerimizi oluşturmalı ve onlar üzerindeki egemenliğimizi güçlendirmeliyiz. Dilerseniz diğer kartel birliklerini kuşatıp onları yerle bir edebilir, dilerseniz de onlara liderlik edebilirsiniz. Tam bir güç gösterisine sahne olan oyunda tehlikeli işler ve görevler bizleri bekliyor. Oyunda kötü madde kullanımına örnek oluşturabilecek unsurlar olduğu için çocuklarına oynatmamanız da gerekiyor. Bu nedenle oldukça dikkatli olmalısınız.

Narcos: Cartel Wars oyununu Adroid işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR