New Romance of the Three Kingdoms 1.1.0 (Android)

New Romance of the Three Kingdoms

New Romance of the Three Kingdoms
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Harika deneyim sunan bir strateji oyunu

New Romance of the Three Kingdoms, Android tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz nefes kesen bir strateji oyunu olarak dikkat çekiyor.

Gerçek zamanlı oynanan bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkan New Romance of the Three Kingdoms, 3 farklı krallığın mücadelesini konu alıyor. Kendi krallığınızı yükseltebileceğiniz oyunda ordularınızı yükseltiyor ve elit oyuncularla mücadele ediyorsunuz. Kıyasıya mücadele edebileceğiniz oyunda şehirlerinizi geliştirebiliyor ve farklı silahları kontrol edebiliyorsunuz. Askeri grupları toplayarak geliştirebileceğiniz oyunda son derece keyifli vakit geçirebiliyorsunuz. Geniş bir haritaya sahip olan oyunda binalarınızı yükseltiyor ve krallığınızı yüceltiyorsunuz. Zafere ulaşmak için kıyasıya mücadele edebileceğiniz oyunda arkadaşlarınızla loncalar da kurabiliyorsunuz.

Büyük çaplı bir oyun olarak nitelendirebileceğim oyunda farklı karakterler de yer alıyor. 100'den fazla güçlü kahramanı kontrol edebiliyorsunuz. Kaliteli görselleri ve bol içerikleriyle de ön plana çıkan New Romance of the Three Kingdoms oyunun sakın kaçırmayın. New Romance of the Three Kingdoms oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR