NIGHTBIRD TRIGGER X

NIGHTBIRD TRIGGER X
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Popüler aksiyon oyunu Nightbird Trigger X ile rakiplerinizden kaçarken mücevherlere ateş edin.

Anlaşılması kolay olan ve basit bir arka plan hikayesinin üstüne kurulu bir oyun olarak oyunseverlere sunulan Nightbird Trigger X, sizi kovalayan bir adamdan kaçmanızı istiyor. Peşinizden gelen düşmanı alt etmek için ise haritaya serpiştirilmiş mücevherleri ateş ederek yok etmeniz gerekiyor. Böylece rakibinizin gücü ve uzandığı alan azalıyor.

Kendine has grafikleri olan oyun, dünya dışı bir izlenim yaratıyor. Sade bir tasarım olsa da oyunun sahip olduğu animasyonlar oldukça başarılı. 2 boyutlu bir başık açısına uzandığınızda kusursuz geçişler yakalamanız mümkün.

Zamanlama ve ateş etme dinamikleri üzerine kurulu olan oyun, grafikleri makyajlanmış bir çerezlik oyun izlenimini kısa bir süre içerisinde kapmanıza neden oluyor. Bölüm bölüm farklı meydan okumalarla karşılaşırken aslında yapmış olduğunuz iş, yeni oda içerisinde bulunan farklı objelere ateş etmek. Metal Gear Solid'in VR Training bölümlerinden esinlenerek yapılan görsellik oynanabilirliğe ne yazık ki katılamamış.

Uzun vadeli bir oyun deneyiminden sonra Nightbird Trigger X, sürekli aynı işlemi tekrarlıyormuşsunuz hissiyatını verebileceği için sıkıcı gelebilir. Oyun ritminizi değiştirecek en büyük etken muhtemelen düzensiz gelişen zorluk seviyesi olacaktır. Arka arkaya geçtiğiniz kolay bölümlerin arasına oldukça zor örnekler serpiştirilmiş durumda. En büyük artı puan elbette oyunun ücretsiz olması, ancak uygulama içi satın alma ile sonraki bölümleri açmanız da söz konusu.

YORUMLAR