Ninja Flex

Ninja Flex
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ninja Flex, Android için geliştirilen bir tür beceri ve platform oyunudur.

Ninja Flex, Android telefon ve Android tablet üzerinden oynanabilecek bir beceri-platform oyunudur. 

Türk oyun geliştiricisi Baab Games tarafından yapılan Ninja Flex, oyuncuyu zorlayan yapısıyla dikkat çekiyor. İlk bakışda Super Meat Boy'u andıran havasının yanı sıra güzel grafikleri ve orijinal oynanışıyla, Android platformu için ilgi çekici oyunlardan bir tanesi olmayı başarmış durumda. 

Her 15 bölümde bir açılan yeni dünyalarıyla birlikte, oyuncuları farklı farklı diyarlara götürmeyi başaran Ninja Flex boyunca ninja yıldızı yani shuriken peşinde koşacağız. Bunun için öncelikle başlangıç noktasından ninjamızı belirli bir yöne doğru fırlatmamız gerekiyor. Ardından diğer yıldızlar için de aynı işlemi uyguluyoruz. Fakat anlatması bu kadar kolay olan durum, oyun içeresinde dallanıp budaklanıyor. Her yeni bölümle birlikte karşımıza yeni engeller ve geçilmesi gereken zorluklar geliyor. Tüm bu zorluklara rağmen oynanışın çok eğlenceli olduğunu tekrar hatırlatalım.

Ninjamızı doğru seviyede yukarı fırlattıkmak da oyun için yeterli gelmiyor. İyi tasarlanmış bölüm tasarımları sayesinde bulmacaları da çözmeniz lazım geliyor. Haliyle oyun içinde barındırdığı çeşitlilikle bağımlılık yaratmayı başarıyor.

YORUMLAR