Ninja GO: Infinite Jump 1.1.3 (Android)

Ninja GO: Infinite Jump

Ninja GO: Infinite Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ninja GO: Infinite Jump, ninjanın kontrolünü sağlayarak katlar arasında zıplayarak ilerleyeceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunudur.

Ninja GO: Infinite Jump, Android platformu üzerinde oynayabileceğiniz en eğlenceli 2 boyutlu koşu oyunlarından bir tanesidir. Oyunun en çok öne çıkan özelliği ise renkli ve başarılı şekilde tasarlanmış olan grafikleri diyebilirim.

Oyundaki göreviniz kontrol ettiğiniz ninjaya yardım ederek en üst kata çıkmasını sağlamak. Bunu yapabilmek için katlar arasındaki boşluklar arasından zıplamanız gerekiyor. Ekrana dokunarak zıplayabildiğiniz ninja ile ekrana iki kere dokanarak daha yüksek zıplayabilirsiniz.

Zıplamalar ile alacağınız puanı arttırabiliyorsunuz. Yani şova yönelik güzel zıplamalar size puan olarak geri dönüyor. Zıplarken en çok dikkat etmeniz gereken noktalardan bir tanesi ise katlar arasındaki boşluklarda yer alan çikolatalı kek ve pasta dilimleri. Bu yiyecekleri toplayarak yeni bir ninjanın kilidini açabilir ve panda yada penguen ninjayla oyunu oynamaya devam edebiliyorsunuz.

Ekranın üst kısmında yazan bilgi kaçıncı katta olduğunuzu göstermektedir. Yani 12F yazması 12. katta olduğunuzu göstermektedir. Oynaması basit olmasına rağmen son derece eğlenceli bir oyun olan Ninja GO'yu Android telefon ve tabletleriniz üzerinde dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan oyunun içerisinde yer alan mağazadan ücret karşılığında alışveriş yapabiliyorsunuz.

YORUMLAR