Ninja Run Game

Ninja Run Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ninja Run Game ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Ninja Run Game oyunculara bitmek bilmeyen bir heyecan sunan bir mobil beceri oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olan Ninja Run Game'da çöp adam tarzı bir ninjayı kontrol etmekteyiz. Ninjamızın neden böyle yaptığını bilemesek de ninjamız ekranda soldan sağa sürekli koşmakta. Biz ise ninjamızın sürekli koşmasına yardım ediyoruz ve en yüksek puanı yakalamaya çalışıyoruz.

Ninja Run Game oynanış olarak klasik 3 boyutlu sonsuz koşu oyunlarından biraz farklı bir yapıya sahip. 2 boyutlu bir oyun olarak başarılı olmayı başaran Ninja Run Game'de ninjamız ileri doğru koşarken onun karşısında çıkan engellerin altından veya üstünden geçmesini sağlıyoruz. Ekranın soluna dokunduğumuzda yerden kayıyoruz, sağına dokunduğumuzda ise zıplıyoruz. Karşımıza ise çeşitli beton bloklar çıkıyor ve bu blokları yerden kayarak ya da zıplayarak atlatıyoruz. Oyunda zaman geçtikçe oyun hızlanıyor ve daha heyecanlı bir hale geliyor.

Ninja Run Game ile yüksek puanlar yapıp arkadaşlarınızla puanlarınızı paylaşabilirsiniz ve yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.