Ninja Warrior Temple

Ninja Warrior Temple
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ninja Warrior Temple aksiyon dozu yüksek, keyifli bir platform oyunudur.

Ninja Warrior Temple hem iOS hem de Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir platform oyunudur. Söz konusu bu oyunda bir ninjayı kontrol ediyoruz ve karşımıza çıkan çeşitli engelleri aşarak bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Oyunda tam tamına 70 farklı tasarımlı bölüm yer almakta. Bu bölümlerin her biri farklı bir şekilde tasarlandığı için hiçbir zaman tekdüzelik hissi uyandırmıyorlar ve bu sayede heyecan seviyesini daima muhafaza ediyorlar. Oyunda bir ninja oyunun beklediğiniz her türlü şeyi bulacaksınız. Ninja yıldızları, bol tuzaklı bölümler ve kedi gibi refleksler gerektiren bölüm tasarımları bunlardan sadece birkaçı.

Atmosferi daha çekici bir hale getirmek için oyunda genel yapıya uygun müzikler kullanılmış. Buna ek olarak kontroller de bir o kadar kolay kullanım özelliklerine sahip. Ekranda yer alan oklar ıkullanarak karakterimizi yönetebiliyoruz.

Eğer beceriye dayalı platform oyunlarından hoşlanıyorsanız, Ninja Warrior Temple mutlaka denemeniz gereken oyunlar arasında yer almalı.

YORUMLAR