Ninja Warrior

Ninja Warrior
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ninja Warrior, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz basit görsellere sahip zor beceri oyunlarından biri.

Ninja Warrior, efsane bir ninja ustasını kontrol ettiğimiz beceri isteyen bir Android oyunu ve hem telefon hem de tabletlerle uyumlu geliyor. Ücretsiz olarak indirip oldukça ufak boyutlu olmasıyla hemen oynamaya başlayabildiğimiz ninja oyunu ciddi anlamda odaklanma gerektiriyor.

9xg’nin basit görsellere sahip zor beceri oyunlarından biri olan Ninja Warrior oyununda yetenekli bir ninjayı kontrol ediyoruz. Amacımız üzerimize farklı noktalardan gelen hilal şeklindeki ölümcül çubukları yok etmek. Bunun için kılıcımızı büyük ustalıkla kullanmamız gerekiyor.

Oyunda başarı sağlamak için oldukça dikkatli ve hızlı olmamız şart. Değince bedenimizi paramparça eden hilaller ekranın farklı noktalarından geliyor. Bazen doğrudan üzerimizde beliriyorlar. Oyunun zor tarafı ise kafamızın hemen üzerinden geçen ve çok kritik noktalardan aniden çıkan bu hilalleri gelişigüzel yok edemememiz. Dokundukları vakit canımızı yakan ölümcül engellerden kurtulmak için ekranın herhangi bir noktasına değil, hilalin üzerine dokunmamız gerekiyor. Yani daha hilal gelmeden ekrana ardı ardına dokunarak yok etme şansınız yok.

Alışması kolay çok iyi oynaması zaman alan beceri oyunlarından biri olan Ninja Warrior, puan üzerine kurulmuş bir yapım. Tek başımıza en yüksek puanı yaparak oyunu oynayan diğer kişiler arasına girmeye çalışıyoruz. “Benim için puan önemli değil, eğlenmek istiyorum.” diyorsanız interent bağlantınızı keserek oyunu oynama şansına da sahipsiniz. Tabii ki bu seçeneğini seçerseniz puanınız kaydedilmiyor; bir nevi boşu boşuna oynamış oluyorsunuz. Oyuna ısınma, kontrol sistemine alışma adına tercih edebilirsiniz.

YORUMLAR