No Lock 1.06 (Android)

No Lock

No Lock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir verimlilik uygulamasıdır.

No Lock, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz çok kullanışlı bir verimlilik uygulamasıdır. Size zaman kazandıracak ve ulaşmak istediğiniz uygulamalara daha kısa sürede ulaşmanızı sağlayacak bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

Kısaca uygulamanın amacını açıklayacak olursak, uygulama sayesinde telefonunuzun kilitlenmesini engelleyebiliyorsunuz. Aslında temelde uygulamanın tek yaptığı şey bu. Bunun için uygulamayı açıp kilidi aç ya da kapa butonuna basıyorsunuz, hepsi bu.

Diyelim ki bir oyun oynuyorsunuz fakat arada sırada başka bir işle ilgilenmeniz gerekiyor. Veya birisiyle mesajlaşıyorsunuz fakat gelecek olan mesajı beklerken telefonunuzun ekranı kapanıveriyor. Özellikle de motif ya da şifre ekran kilidiniz varsa her seferinde ekranı açmak size zaman kaybettiriyor.

İşte bu tip durumlarda telefonun kilitlenmesini engellemek size hem zaman kazandırır hem de işinizi çok kolaylaştırır. Eğer siz de bu tarz durumlarda kullanmak üzere bir uygulama arıyorsanız, No Lock'ı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR