No More! 1.1 (Android)

No More!

1.1
No More!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir verimlilik uygulamasıdır.

No More, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir verimlilik uygulaması. Modern ve şık tasarımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile dikkat çeken uygulama ile kötü alışkanlıklarınıza bir son verebilirsiniz.

Uygulama adı üzerinde, bir daha asla yapmak istemiyorum dediğiniz önemli kötü alışkanlıklarınızdan vazgeçmenize yardımcı oluyor. Örneğin sigara içmek, alkol, kumar gibi kötü alışkanlıklar hayatımızı gerçekten etkiliyor. Bu yüzden bunlara son vermek gerekiyor.

Fakat elbette bu alışkanlıklara son vermek o kadar da kolay değil. Bazen desteğe ve yardıma ihtiyacımız olabiliyor. Artık mobil cihazlar her konuda bize yardımcı olabildiği gibi bu konuda da yardımcı olabiliyor.

No More uyguaması ile kendinizi kötü hissetmenizi sağlayan veya zamanınızı boşa harcamanıza sebep olan alışkanlıklarınıza bir nokta koyabilirsiniz. Gelişme sürecinizi görebiliyor, her günkü başarılarınızı uygulamaya kaydedebiliyorsunuz.

Kendinize dönüm noktaları koyabiliyor, bazı kazanımları açtırarak kendinizi ödüllendirebiliyor ve böylece motivasyonunuzu yüksek tutabiliyorsunuz. Ayrıca yine motivasyonunuz için uygulama içerisinde bulunan yüzlerce cümleyi okuyabiliyorsunuz.

Ayrıca meraklı gözlerden sakınmak için uygulamaya parola koyabiliyor ve bu şekilde gizliliğinizi koruyabiliyorsunuz. Eğer siz de bu konuda bir yardıma ihtiyaç duyuyorsanız, bu uygulamayı indirip denemelisiniz.

YORUMLAR