Nokta

Nokta
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nokta uygulaması sayesinde günlük burç yorumlarından tutun da flaş haberlere kadar pek çok içeriğe ücretsiz erişim sağlayabiliyoruz.

Nokta, gündemi takip etmek ve farklı amaçlar doğrultusunda birçok farklı uygulama yerine tek bir uygulama kullanmak isteyen Android tablet ve akıllı telefon sahiplerine hitap ediyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu faydalı Android uygulaması sayesinde hava durumu hakkında bilgi edinebiliyor, günlük gazetelere göz atabiliyor, haberleri okuyabiliyor, TV yayın akışlarını takip edebiliyor ve burç yorumlarına göz gezdirebiliyoruz.

Uygulamada pek çok farklı kategori olduğu için bunları aktif etmek veya pasifte bırakmak kullanıcıların tercihlerine bırakılmış. Yani ihtiyaç duymadığınız bilgileri sağlayan kısımları kapatabilir ve sadece ilginizi çeken bölümleri görebilirsiniz.

Uygulamanın arayüz tasarımı hem kullanıcı dostu hem de sunulan bilgileri çok kolay bir şekilde takip edebilmemizi sağlıyor. Gündemi ve ilginizi çeken içerikleri takip edebileceğiniz bir Android uygulaması arıyorsanız Nokta beklentilerinizi karşılayacaktır.

YORUMLAR