Notepad++ 2.2 (Android)
Notepad++
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    692

  • Üretici

    Notepad++

Eğer Android cihazlarınızdaki notlarınızı hem ücretsiz hem de güvenli bir şekilde tutmak isterseniz bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Notepad uygulaması Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz hem ücretsiz hem de kullanımı kolay not tutma uygulamalarından bir tanesi. Uygulamanın sunduğu özelleştirme seçenekleri ve hızı onu standart not tutma uygulamalarının önüne geçiriyor ve çok fazla özelliğe gerek duymayan, sadece hızlı ve kaliteli bir şekilde notlarını tutmak isteyen kullanıcıların tercihi haline gelebilecek bir uygulama olarak gözümüze çarpıyor.

Notlarınız içerisinde aramalar yapmaktan tutun da çizimler, resimler yaparak not tutmaya kadar pek çok özellik sunan uygulama aynı zamanda dilediğiniz kişilerle anında bu notları paylaşmanıza da olanak tanıyor. Telefonunda yeterli yeri olmadığını düşünenler ise notlarını direkt olarak SD kartları üzerine kaydederek yer tasarrufu yapabiliyorlar.

İçerisindeki ufak fotoğraf düzenleme aracı sayesinde sadece yazılı notlarda değil aynı zamanda çektiğiniz fotoğraflarla ilgili tutulması gereken notlarda da yanınızda olan uygulamanın import, export, yedekleme gibi pek çok işe yarar özelliği de mevcut. Video not tutma özelliği ve şifreli giriş olanakları da ücretsiz bir not tutma uygulamasından beklenmeyecek ancak oldukça iyi çalışan özelliklerinden iki tanesi.

YORUMLAR