Nuvo

Nuvo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nuvo ile temel bankacılık ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası’nın yeni nesil bankacılık platformu Nuvo ile şube yanınızda. Bankacılık işlemlerinizi hızlı, kolay ve güvenli olarak gerçekleştirebilir, size özel sunulan fırsatları takip edebilirsiniz.

Nuvo mobil bankacılık uygulamasını Android telefon ve tabletinize yükleyerek dilediğiniz an dilediğiniz yerde bankacılık işlemlerinizi tek dokunuşla yapabilirsiniz. Havale / EFT ve fatura ödemelerinizi hesap işletim ücreti ödemeden yapabilir, vadeli ve vadesiz hesap açabilir, faturalarınızı ödeyebilir, para transfer edebilir, şans oyunları ödemelerini yapabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlarınız için kredi hesaplaması yapabilirsiniz. Bankacılıkta en çok kullanılan terimlerin anlamına finans sözlüğünden bakabilirsiniz. Yakınınızdaki Yapı Kredi Şube ve ATM’lerinin yerini öğrenebilirsiniz.

Hesap işletim ücreti ödememe, yüksek faiz oranlarıyla yatırım yapabilme, Play kart ve Worldcard avatanjlarından faydalanma, kişiye özel alışveriş fırsatları ve daha pek çok avantaj sunan Nuvo’ya üye değilseniz uygulama üzerinden üye olma şansına da sahipsiniz. Kuryem Nerede? seçeneği ile de kartınızın tarafınıza ulaştırılma sürecini takip edebilirsiniz.