oBilet 2.1 (Android)
oBilet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    380

  • Üretici

    Mobil Atolye

oBilet uygulaması ile Android cihazınızdan hızlı bir şekilde otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Otobüs bileti almak için mutlaka bir otobüs firmasının şubesine gitmenize gerek yok. İnternet üzerinden de hızlı bir şekilde bilet alabiliyorsunuz. Ve İnternet üzerinden aldığınız biletler daha ucuza geliyor. Kredi kartı bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazarak istediğiniz tarihe ve istediğiniz otobüs firmasına ulaşıp kendinize yer ayırttırabiliyorsunuz.

oBilet bu işi iyice profesyonelleştirmiş diyebiliriz. oBilet ile onlarca otobüs firmasına aynı anda ulaşabiliyorsunuz ve istediğiniz tarihe sorunsuz bilet alabiliyorsunuz. oBilet hem internet hem de mobil ortamlar üzerinden hizmet veriyor. Android uygulaması ile internet üzerinden yaptığınız bütün işlemleri istediğiniz her yerde de yapabilirsiniz.

oBilet kullanıcıların yorumlarına ve önerilerine oldukça önem veriyor. Sizin bilgi sahibi olabilmeniz için kullanıcıların yaptığı yorumları okumanızı sağlıyor. Bu şekilde ne kadar güvenli bir sistem olduklarını anlatabiliyorlar. Otobüs bileti alırken kalacak yere ihtiyacınız olabilir. Bu ayrıntıyı da düşünen oBilet size istediğiniz taktirde gideceğiniz yerdeki en yakın otelleride sıralayabiliyor. Ayrıca aldığınız bileti veya alacağınız bir bileti diğer firmalar ile kıyaslayabiliyorsunuz. Ayrıca biletinizi aldıktan sonra sizde yorum yaparak diğer kullanıcılara bilgi verebilirsiniz.

Oldukça anlaşılır ve hızlı bir arayüze sahip olan bu uygulama ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunuluyor.

YORUMLAR