Ocean Tales

Ocean Tales
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz şehir inşası oyunudur.

Ocean Tales, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir şehir inşası oyunudur. Marketlerde benzer pek çok oyun var ve sürekli çıkmakta. Fakat Ocean Tales onlardan minik detayları ile sıyrılmayı başarıyor.

Klasik bir şehir kurma ve stratejik davranarak onu yönetme oyunu olan Ocean Tales'i diğerlerinden ayıran özelliklerinden en önemlisi ise kendi deniz filonuzu oluşturabilme şansına sahip olmanız. Bu sayede güçlü gemilerinizle hem ticaret yapabilir hem de denizde başkalarıyla savaşabilirsiniz.

Özellikle gemilerinizi istediğiniz gibi dekore etme şansına sahip olmanız ve onların özelliklerini yükselterek daha hızlı ve daha güçlü gemiler haline getirmeniz de mümkün.

Bunun dışında oyunda yine kendi şehrinizi kurmalı ve onu binalarla doldurarak büyük bir şehir haline getirmelisiniz. Böylece şehrinizde yetiştirdiğiniz ürünleri gemilerinizle dünyanın her yerine göndererek satmalı ve kazandığınız paralarla şehrinize yatırım yapmalısınız.

Oyunda arkadaşlarınızın şehirlerini ziyaret edebilir ve onlara yardımcı olabilirsiniz. Tabi, aynı şekilde onlar da size. Seviye atladıkça da gidebileceğiniz şehirler artar ve yeni yerlerin kilidini açarsınız.

Eğer siz de bu tarz strateji ve simülasyon tarzı oyunları seviyorsanız, Ocean Tales'i indirip denemenizi tavsiye ederim.