Offline Browser

Offline Browser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Offline Browser uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan web sitelerini internetsiz bir şekilde dolaşabilirsiniz.

Offline Browser uygulaması, Android cihazlarınızdan web sitelerini çevrimdışı bir şekilde gezebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir web tarayıcısı olarak hazırlanmış. Oldukça kolay bir kullanımın yanında çok sayıda kişiselleştirme seçeneğine sahip olması ile offline web gezintilerini daha keyifli bir hale getirebildiğini de belirtmek gerek. Özellikle sık sık uçak yolculuğu yapanların internet bağlantısı sorunu yaşadıklarında yanlarında olmasını isteyecekleri türden bir tarayıcı olduğunu da söyleyebilirim.

Uygulamayı kullanırken bir web sitesini açıyor ve daha sonra onu çevrimdışı olarak ekliyorsunuz. Fakat bu işlem bütün bir web sitesinin içeriğini telefonunuza indirdiği için 3G'den ziyade WiFi üzerinden offline tarama işlemini yapmanız daha iyi olacaktır. İndirdiğiniz web sayfaları artık internet bağlantınız olmasa bile okunabilir hale geliyorlar ve resimler yahut sayfanın şekli konusunda hiç bir sıkıntı yaşanmıyor. Lakin videoların buna dahil olmadığını ve şimdilik video oynatmanın imkansız olduğunu da belirtelim.

Eğer üye girişi isteyen web siteleri konusunda sorun yaşanacağını düşünüyorsanız Offline Browser ile bu sorun da ortadan kalkıyor. Tek yapmanız gereken üye girişinizi yaptıktan sonra çevrimdışı gezinti seçeneğinden faydalanmak ve sayfaların cihazınıza indirilmesini beklemek. Bu tarama işlemine Facebook ve Twitter gibi sosyal ağların da dahil olması internet bağlantınız olmadan dostlarınızın neler paylaştıklarını incelemenize olanak tanıyor.

Tabii ki tarama işlemi sadece bulunduğunuz sayfa üzerinde gerçekleştirilmiyor. Link derinliğini ayarlama imkanı sunan Offline Browser, bir veya birden fazla katmanda yer alan linkleri takip ederek o sayfaları da çevrimdışı olarak kaydediyor ve daha sonra offline olarak web sitelerinde linklere tıklayabilmenizi sağlıyor.

Yeni bir çevrimdışı web tarayıcı arayanlar göz atmadan geçmesinler derim.

YORUMLAR