One Gallery

One Gallery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

One Gallery uygulaması sayesinde HTC Android cihazlarınızda tüm online fotoğraf ve videolarınızı görüntüleyebilirsiniz.

One Gallery uygulaması, HTC akıllı telefon sahiplerinin kullanabilecekleri bir bulut fotoğraf ve video senkronizasyon uygulaması olarak karşımıza çıktı ve Android işletim sisteminin bu konudaki oldukça büyük bir eksikliğini gidermeyi başarıyor diyebilirim. Oldukça temiz arayüzü ve kolayca çalışan işlevleri sayesinde kullanırken herhangi bir zorluk çekeceğinizi de sanmıyorum.

Tek başına bir işlevi olmayan ve esasında standart Galeri uygulamasını biraz daha bulut yedekleme servisleriyle uyumlu hale getiren uygulama, böylelikle fotoğraflarınıza ve videolarınıza daha kolay bir şekilde tek bir noktadan erişmenize yardımcı oluyor.

Bunun için Facebook, Dropbox, Flickr ve Google Drive hesaplarınıza bağlanan One Gallery, bu bağlanma işleminin sonrasında bu hesaplarda yer alan fotoğraflarınızı telefonunuzun galerisinde göstermeye başlıyor. Telefonunuzda yer işgalini önlemek için sadece küçük resimleri yükleyen galeriniz, dilerseniz resimlere tıklamanızla birlikte esas hallerini de internet üzerinden gösterebiliyor.

Elbette istediğiniz fotoğraf ve videolarınızı direkt olarak telefonunuza indirerek galerinizdeki ilgili kategorilerde gösterilmesini sağlamak da mümkün. Fakat tüm sosyal ağ ve bulut depolama servislerindeki fotoğrafları indirmeye çalışmanın biraz fazla yer kaplayacağını unutmamalısınız.

Fakat uygulamanın bir yedekleme aracı olarak kullanılmadığını da unutmamak gerekiyor. Herhangi bir şekilde galerinizdeki çektiğiniz fotoğrafları online hesaplarınıza yüklemeniz ve yedeklemeniz mümkün değil. Bu nedenle daha geniş bulut depolama olanaklarına sahip uygulamalara göz atmak da isteyebileceğinizi düşünüyorum.

HTC markalı Android akıllı telefon kullanıcılarının tüm anılarına ve hatıralarına tek bir noktadan ulaşabilmelerine yardımcı olacağını düşündüğüm One Gallery’i denemeden geçmeyin.

YORUMLAR