One Pic - Photo Frame Editor

One Pic - Photo Frame Editor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

One Pic - Photo Frame Editor farklı çerçevelere ve filtrelere yer veren bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır

One Pic - Photo Frame Editor eğer mobil cihazınızla çektiğiniz fotoğrafları daha güzel bir hale getirmek isterseniz kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan One Pic - Photo Frame Editor içerisinde birçok farklı fotoğraf çerçevesi seçeneğini barındırıyor. Bu çerçeveleri kullanarak resimlerinize farklı bir anlam kazandırabiliyorsunuz ve özel fotoğraflar yaratabiliyorsunuz. Uygulama içerisinde resim içinde resim şeklinde birçok farklı fotoğraf çerçevesi yer alıyor. Örnek olarak; bir su damlası şeklindeki çerçevenin içerisine kendi fotoğrafınızı yerleştirebiliyorsunuz.

One Pic - Photo Frame Editor ile fotoğraflarınıza çerçeve eklemek için dilerseniz kameranızla yeni bir fotoğraf çekebiliyor, dilerseniz önceden çektiğiniz ve fotoğraf galerinizde kayıtlı fotoğraflardan birini seçebiliyorsunuz. Bu fotoğraflardaki ışık dengesi gibi özellikler hoşunuza gitmiyorsa One Pic - Photo Frame Editor'ün içerisinde yer alan farklı fotoğraf filtreleri ile fotoğraflarınızın renk ayarlarını tercihlerinize göre değiştirebiliyorsunuz.

One Pic - Photo Frame Editor internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çalışabilen bir uygulama. One Pic - Photo Frame Editor ile hazırladığınız fotoğrafları uygulama içinden sosyal medya hesaplarınızda kolayca paylaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR