One Shot

One Shot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

One Shot, her bölümü ayrı heyecanlı olan ve ilerleyen bölümlerde sizi oldukça zorlayacak olan eğlenceli bir Android bulmaca oyunu.

One Shot, 99 farklı bölümüyle Android cihazlarınız üzerinde keyifli vakit geçirmenizi sağlayan hem ücretsiz hem de farklı ve eğlenceli bir Android bulmaca oyunu. Bu oyundaki amacınız her bölümde fırlatacağınız diskin doğru açılarla hedefe uulaşmasını sağlamak. Diskin doğru açılarla gitmesini sağlamak tamamen size bağlı. Farklı şekillerdeki nesneler arasından doğru açıyı bularak hedefe ulaştırırsanız bir sonraki bölüme geçiyorsunuz.

Şık, minimal ve kaliteli bir tasarıma sahip olan oyunun kontrolleri son derece rahat ve kontrol konusunda herhangi bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum. Oyunun oynanışı kolay fakat biraz kafa yormak gerekiyor. İlk başlardaki bölümler kolayken, ilerledikçe zorlaşmaya başlıyor. Bu nedenle de oyun gittikçe zorlaşıyor.

Diskinizi adeta labirent içinden geçirerek hedefe ulaştırmaya çalışacağınız oyunda diskinizi nesneler arasında sektirerek de hedefe gitmesini sağlayabiliyorsunuz. Hatta bu yöntemi sık sık kullanmak zorunda kalıyorsunuz.

Bulmaca oyunları tam size göreyse Türk geliştirici tarafından hazırlanan One Shot oyununu hemen Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR