One Touch Expenser

One Touch Expenser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

One Touch Expenser, Android işletim sistemi bulunan cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz yararlı ve düzenli bir gelir gider yönetimi uygulamasıdır.

One Touch Expenser, bütçenizi, gelirinizi ve giderinizi takip edebileceğiz düzenli ve kullanışlı bir Android uygulamasıdır. Yaptığınız harcamaları tek bir tuş ile kaydederek kolayca aylık harcamalarınızı görüntülemenizi sağlayan uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

Uygulama üzerinde bütçenizi yemek, eğlence ve sağlık gibi farklı kategorilere ayırarak hangi kategorilerde ne kadar harcama yaptığınızı veya yapacağınızı kontrol edebilirsiniz. Uygulaman içerisinde size yardımcı olmak için hatırlatıcı ekleme ve grafikler bulunmaktadır. Grafikler üzerinde harcamalarınıza ait gerekli bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Uygulamanın sahip olduğu widget sayesinde yaptığınız harcamaları kolayca kaydedebilirsiniz. Dilerseniz harcamalarınızın faturalarının resimlerini çekerek kayıtlara ekleyebilirsiniz. Ödenecek faturalarınız için hatırlatıcılar ekleyerek faturalarınızın son ödeme tarihi geçmeden ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Sade ve modern bir arayüze sahip olan uygulama üzerinde tüm takip işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Gelir ve giderlerinizi daha düzenli tutmak ve ay sonunda zor duruma düşmemek için kullanabileceğiniz yararlı uygulamalardan biri olan One Touch Expenser'ı kesinlikle kullanmalısınız.

Özellikler:

  • Grafikler ve tablolar
  • Kullanışlı widget
  • Harcamalarınıza ait detaylı analizler
  • Faturalarınız için kullanabileceğiniz hatırlatıcılar
  • Farklı cihazlarınız arasında senkronize olma