OneDrive (Android)
OneDrive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  1,083

 • Üretici

  Microsoft

OneDrive, Microsoft'un popüler bulut dosyalama servisi uygulaması SkyDrive'ın yenilenmiş Android versiyonudur.

OneDrive, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde kullanabilecekleri Microsoft'un popüler bulut dosya depolama ve yedekleme uygulaması SykDrive'ın yenilenen versiyonudur.

Sizin için önemli olan tüm dosyaları tek yerden yönetmenize olanak sağlayan OneDrive ile tüm fotoğraflarınıza, müziklerinize, videolarınıza, dökümanlarınıza ve diğer tüm dosyalarınıza tek bir yerden ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda Android akıllı telefonlarınız veya tabletlerinizi kullanarak OneDrive üzerine yüklemiş olduğunuz tüm dosyalara OneDrive uygulamasının kurulu olduğu diğer tüm cihazlar üzerinden de kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgisayarınız, MAC'iniz, Windows Phone akıllı telefon veya tabletiniz, iPhone'unuz, iPad'iniz veya iPod Touch'ınız üzerinden OneDrive'a ulaşmak çok kolay.

OneDrive üzerine yüklemiş olduğunuz tüm dosyalarınızı veya kendi belirleyeceklerinizi hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde arkadaşlarınızla paylaşma imkanına da sahipsiniz.

Tüm bunların dışında Android akıllı telefonlarınız veya tabletleriniz üzerinde depolama alanı sıkıntısı yaşıyorsanız, OneDrive ile buna da çözüm getirebilirsiniz. Fotoğraf, video ve dökümanlarınızı OneDrive üzerine yükleyerek kendinize ekstra depolama alanı yaratabilirsiniz.

OneDrive Özellikleri:

 • Tüm dosyalarınızı tek bir yerden yönetin ve sizinle paylaşılan dosyaları görüntüleyin
 • Dosyalarınızı sadece bağlantılar yardımıyla kolayca paylaşabilme
 • Çapraz platform desteği sayesinde dosyalarınıza tüm cihazlar üzerinden kolayca erişim imkanı
 • En son üzerinde çalışmış olduğunuz dökümanlara kolayca ulaşabilme

YORUMLAR