Online People 0.5.6 (Android)

Online People

Online People
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Arkadaş bulma siteleri arasında popüler olan Online People mobil cihazlarda da ücretsiz olarak kullanılıyor.

İnternet üzerinden senelerdir kullanılan bir çöpçatanlık hizmeti olan Online People, Facebook hesabı üzerinden insanların yeni arkadaşlar edinebileceği bir sayfa. Revize edilen arayüzüyle birlikte bu kez uygulama Android ve iOS cihazları üzerinden de optimize edilmiş bir kullanımla sunuluyor. Dünyanın en çok tercih edilen arkadaşlık sitelerinden biri olan ve Türkiye'de oldukça rağbet gören bu sayfayı sizler de deneyebilirsiniz.

İstenmeyen mesajlara karşı bir koruma sistemi olan Online People, siz karşı taraf ile hediye veya göz kırpma alışverişinde bulunmadığınız sürece mesajlarla rahatsız edilmenizi engelliyor. Paralı üye olmanızı gerektirmeden profilinizi ziyaret edenleri görüp onların profilini tamamen görüntüleyebildiğiniz Online People, türünün birçok örneğinden daha özgür bir oyun alanını kullanımınıza açıyor. Şehir ve mesafeye göre arama seçeneklerini ayarlayabildiğiniz uygulama Facebook üzerinden bağlandığınız uygulama ile senkronizasyon konusunda sıkıntı yaşatmıyor.

Ücretsiz olarak indirebildiğiniz Online People uygulama içi satın alma seçenekleriyle size daha fazla hediye için kredi puanları sunuyor, isminizi vitrinin üst kısmına taşıyıp sizi daha kolay ulaşılır kılıyor ve yeni bir insanla tanışma şansınızı artırıyor. Diğer çöpçatan uygulamaları işinize yaramadıysa bir de bunu denemekisteyebilirsiniz.

YORUMLAR