Open Heart Surgery Simulator

Open Heart Surgery Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doktor koltuğuna oturduğunuz bu ücretsiz simülasyon oyununda açık kalp ameliyatı gerçekleştirmeniz isteniyor.

Ameliyat simülasyon oyunlarının popüler olup büyük paralarla piyasada dolaştığı şu dönem ücretsiz bir seçenek olarak açık kalp ameliyatı oyunu oynamak istiyorsanız Open Heart Surgery Simulator mutlaka denemek isteyeceğiniz bir örnek. Mutsuz arkadaşınızı hastaneye gönderdiğiniz bu oyunda hastayı iyileştirme görevi için de doktor koltuğuna siz oturuyorsunuz. Görece profesyonel bir ameliyat masası ve lazım olacağı düşünülen araç gereç ile birlikte ameliyat yapıp hastayı iyileştirmeniz gerekiyor.

Ameliyatı gerçekleştirirken dikkat etmeniz gereken şeylerden bir tanesi hata yapmamak ve operasyonu gerçekleştirirken kalp ritminde oluşacak bir bozukluğu erken teşhis etmek. Bunun için yardımcı göstergelerden faydalanmak durumundasınız. En baştan dikkatli olmazsanız belki de sadece midesinden rahatsız olan bir hastanın kalbiyle oynuyor olabilirsiniz. Bu nedenle her aşamada tetikte olmanız büyük önem taşıyor. Öte yandan Surgeon Simulator oyunundaki bir trolleme arzunuz varsa bu oyunda da bunu uygulayabiliyorsunuz.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulmuş olan bu oyunda uygulama içi satın alma seçenekleriyle de karşılaşmıyorsunuz, ama konunun hassasiyeti nedeniyle 13 yaşından küçük olanların bu oyunu oynaması pek doğru olmayabilir.

YORUMLAR