Open Imgur 2.4 (Android)

Open Imgur

2.4
Open Imgur
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Open Imgur uygulaması sayesinde Android cihazınızdan Imgur'u kolayca kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Open Imgur uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının Imgur üzerinde yer alan en son fotoğraflara kolaylıkla ulaşabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Imgur'un kendi uygulamasının aksine oldukça geniş seçeneklere sahip olan ve alternatif bir Imgur uygulaması olarak karşımıza çıkan uygulama, fotoğraf yükleme gibi özelliklere de sahip olduğu için pek çok kullanıcının hoşuna gidecektir.

Hem basit ve sade bir arayüzle birlikte gelen hem de Imgur kullanımını oldukça kolaylaştıran uygulama, materyal dizayn desteğiyle birlikte göze de oldukça hoş geliyor diyebilirim. İçerisindeki karanlık tema ise bataryadan tasarruf etmek isteyen ve gece gözlerinin yorulmasından rahatsız olanlara faydalı olacaktır.

Herhangi bir reklam barındırmayan uygulama, açık kaynak kodlu olarak geliştiriliyor ve bu nedenle kullanım sırasında güvenliğe dair herhangi bir soru işareti kalmıyor. Uygulamada faydalanabileceğiniz özelliklere kısaca bir göz atmak gerekirse;

  • Caps yapma aracı
  • GIF desteği
  • Konulara göre fotoğrafları görme
  • Fotoğraf yükleyebilme
  • Imgur hesabıyla giriş yapabilme
  • Çeşitli listeleme olanakları

Devamlı geliştirilen ve ek özelliklere kavuşturulan uygulama, Imgur meraklılarını cezbedecektir. En son fotoğraflara ulaşmak ve gündemi fotoğraflarla takip etmek isteyenlerin göz atmadan geçmemesi gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR