Orbit Bubble

Orbit Bubble
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Orbit Bubble, Android işletim sistemi kullanan telefon ve tabletler üzerinden çalışabilen, bir tür beceri oyunudur.

Orbit Bubble, Android telefon ve tabletlerde oynanabilen bir beceri oyunudur.

Türk oyun geliştiricisi Manas Digital tarafından yayınlanan Orbit Bubble, aslında çok tanıtık olduğumuz bir oyun sistemini kendisine göre yorumlamış. Oyunda, karşımıza farklı renklerde toplar çıkıyor ve biz bu toplardan aynı renk olanları bir araya getirerek, ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Neredeyse hepimizin oynadığını Zuma'dan başlayarak gelişen bu tarz, Orbit Bubble'da kendisine yeni bir yüz bulmuş.

Bu oyunda çeşitli gezegenlerin yörüngelerinde bu toplar düşüyor. Zaman karşı yarışarak bu topları ortadan kaldırmaya ve kusursuz şekilde gezegenin çevresini temizlememiz gerekiyor. Bunu rastgele yapmak da mümkün değil. Bütün toplar temizlenmeyince düşük yıldız aldığımız gibi, spam yapılmasın diye yapımcılar akıllıca bir çözüm bulmuşlar: Zamanı belirsiz şekilde topların arasına parlak bir küre karışıyor ve bu küre gezegeninize değerse, bölümü kaybediyorsunuz. Bu sebeple parlak top geldiği anda yavaşlamanız ve doğru kararlar vermeniz gerekiyor.

Oyun güzel grafiklerinin yanı sıra sorunsuz bir oynanış sunuyor ve gerçekten sizi tekrar tekrar oynamaya itiyor. Ancak şimdilik çok fazla reklam göstermesi, biraz can sıkabiliyor. Umarız ilerleyen günlerde reklamların sayısı da azalacak ve muhteşem bir oyuna dönüşecektir.

YORUMLAR