Original 100 Balls 2.5 (Android)

Original 100 Balls

2.5
Original 100 Balls
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Original 100 Balls basit ve eğlenceli bir mobil beceri oyunudur

Original 100 Balls kısa sürede bağımlılık yapmayı beceren, basit ama bir o kadar da eğlenceli bir mobil beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Original 100 Balls'da temel olarak kapaklı bir huninin kontrolünü ele alıyoruz. Bu huniye sürekli küçük toplar dolduruluyor. Huninin etrafında sürekli bardaklar dönüyor. Amacımız ise bu küçük topları huni etrafında hareket eden bardaklara doldurmak. Huninin kapağını biz kontrol etmekteyiz. Ekrana dokunduğumuzda kapak açılıyor ve küçük toplar aşağıya doğru düşüyor. Oyunda ana hedefimiz topları yere düşürmeden hareket eden bardaklar içerisinde doldurmak. Böylece dönen bardaklar huninin tepesine geldiklerinde içerilerine doldurduğumuz toğları huniye geri boşaltıyorlar. Huni içerisindeki topları bardaklara dolduramazsak toplar bitiyor ve oyun sonlanıyor.

Original 100 Balls'da oyunda ilerledikçe farklı renkte toplar ve farklı renkte bardaklar karşımıza çıkıyor. Ayrıca oyun daha da hızlı bir hale geliyor. Bu sayede oyundaki heyecan artırılıyor. Oyunda yakaladığınız yüksek puanları arkadaşlarınızla veya aile üyelerinizle karşılaştırarak tatlı rekabetler yaşayabilirsiniz. Oyunu oynamak için tek parmağınızı kullanarak sadece ekrana dokunmanız yeterli. Original 100 Balls her yaştan oyun severe hitap ediyor.

YORUMLAR