Orkid Özel Gün Takvimi

Orkid Özel Gün Takvimi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Orkid özel Gün Takvimi ile kızlar regl dönemlerini kolayca hesaplayabiliyor ve merak ettikleri konuları diğer kullanıcılarla paylaşabiliyor.

Orkid Özel Gün Takvimi adından da net bir şekilde anlaşılacağı üzere kızlara hitap eden bir uygulama. Sağlık konusunda rehber niteliği taşıyan ve kullanıcılara regl dönemlerini hesaplama şansı veren bu uygulama hem tablet hem de akıllı telefonlar üzerinde sorunsuzca kullanılabiliyor.

Uygulamaya regl dönemlerinizi giriyorsunuz ve o da sizlere bir sonraki dönemin ne zamana denk geleceğini bildiriyor. Bu sayede daha planlı bir şekilde aylık regl bilgilerinizi takip edebiliyorsunuz. Uygulamanın asıl öne çıkan özelliği kullanıcılar arasında sosyal ağ kurması. Bu ağ aracılığıyla diğerlerine sorular sorabilir ve merak ettiğiniz konularda yardım alabilirsiniz. Elbette sorduğunuz tüm problemler sadece kızlar arasında konuşuluyor. Yani güvenlik konusunda herhangi bir kuşkunuz olmasın.

Kullanıcı dostu bir arayüzde sunulan fonksiyonlar problemsizce çalışıyor. Ürün katoloüu bölümünden Orkid’in sunduğu ürünlere göz atabilir ve ilginizi çekenleri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR