Öykü Ayaz Giydirme Oyunu

Öykü Ayaz Giydirme Oyunu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Öykü Ayaz Giydirme Oyunu bir mobil moda oyunudur

Öykü Ayaz Giydirme Oyunu televizyonların sevilen dizisi Kiraz Mevsimi'nin ana kahramanları olan Öykü ve Ayaz'ı farklı şekillerde giydirmeye çalıştığınız bir mobil moda oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir giydirme oyunu olan Öykü Ayaz Giydirme Oyunu'nda temel olarka Öykü ve Ayazı'a çeşitli parçaları birleştirerek bir damatlık ve gelinlik yaratıyoruz. Bu yarattığımız gelinlik ve damatlıklarla Öykü ve Ayazı uyumlu bir şekilde giydirerek hoş bir görünüm yakalayabilmekteyiz.

Öykü Ayaz Giydirme Oyunu'nda gelinlik oluştururken bize farklı seçenekler sunuluyor. Gelinliğin kendisinin yanısıra ayakkabıları, küperleri, kolyeleri ve duvakları bize sunulan seçenekler arasından belirleyebiliyoruz. Damatlıkta ise yine benzer şekilde bize farklı seçenekler sunuluyor. Pantalon, gömlek ve ceket, ayakkabıların yanısıra papyon seçimi de yapabilmekteyiz.

Öykü Ayaz Giydirme Oyunu temel olarak Öykü ve Ayazı'ı birer sanal oyuncağa çeviren bir moda oyunu. Eğer bu televizyon yıldızlarını seviyorsanız oyunu oynamak hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR