Özdilek 1.1.13 (Android)

Özdilek

Özdilek
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Özdilek, Android cihazlarımız üzerinde Özdilek mağazaları hakkında bilgiye sahip olmak amacıyla kullanabileceğimiz bir uygulama.

Özdilek, Android işletim sistemi kullanan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir uygulama. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde Özdilek alışveriş merkezlerini, mağazalarını inceleyebilme şansına sahip oluyoruz.

Uygulamanın tek işlevi bununla sınırlı kalmıyor. Özdilek ile birlikte kampanyalara göz atabiliyor ve hatta indirimli ürünleri görüntüleyebiliyoruz. Açıkçası arayüz son derece sade ve kolay anlaşılır bir tasarıma sahip olduğu için bu özellikleri kullanmak son derece basit.

Uygulama içerisinde Özdilek merkezlerinin listelendiği bir bölüm yer alıyor. Bu bölüm üzerinden farklı şehirlerde bulunan Özdilek mağazalarının konum ve telefon numarası bilgilerine erişim sağlayabiliyoruz. Özellikle yeni ziyaret ettiğiniz bir şehirde Özdilek mağazasının yerini bilmiyorsanız harita fonksiyonu ile kolayca bulabilirsiniz.

Canınız sinemaya mı gitmek istiyor? Cinetime sinemalarında gösterimde olan filmleri yine uygulama üzerinden takip edebilme şansına sahibiz. Hatta filmlere e-bilet bile alabiliyoruz. Açıkçası kapsamlı özellikleriyle beğenimizi kazanan Özdilek, markanın müşterileri tarafından mutlaka denenmeli.