P.A.T.H. - Path of Heroes 0.0.30 (Android)

P.A.T.H. - Path of Heroes

P.A.T.H. - Path of Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tahmin ve strateji gücünüzü açığa çıkartın.

P.A.T.H. - Path of Heroes, tahmin ve stratejiye dayalı teke tek savaşlara girdiğiniz mobil strateji oyunu. Tamamen Türkçe, animasyonların dikkat çektiği yüksek kalitede grafiklere sahip, kolay ve zevkli oynanışlı online strateji oyununun geliştiricisinin Türk olması ayrı bir güzel. Online arena dövüşlerini seviyorsanız şiddetle tavsiye ederim.

Android özelinde değil, mobil platformda 100MB altı boyuta sahip ücretsiz oynanabilir multiplayer arena savaş - strateji oyunu fazla yok. Hatta Path of Heroes gibi hem grafikleriyle etkileyeci hem tek dokunuş kontrol sistemiyle her yerde oynanabilir hem de ücretsiz ilerlenebilir strateji oyunu yok gibi bir şey. Yerli mobil oyunların da daha fazla bilinen popüler geliştiricilerin oyunları kadar hatta daha iyi olduklarını gösteren örnek yapımlardan biri diyebilirim. Oyuna geçecek olursam; Pandadan gladyatöre askerden ninjaya geliştirilebilir ve özelleştirilebilir pek çok modelleme harikası karakter, gökyüzü arenasında teke tek savaşıyor. Bildiğimiz savaşlardan biraz farklı. Şöyle ki; Karakterinizi hiçbir şekilde kontrol edemiyorsunuz. Rakibiniz de sizin gibi sabit duruyor. Aranızda ölüm taşının hareket ettiği bir yol var. Enerjinizi kullanarak ölüm taşını rakibinizin bölgesine taşımaya çalışıyorsunuz. Yalnız enerjinizi yavaş yavaş kullanabiliyorsunuz. Her enerji kullanımında belirttiğiniz sayı kadar enerjinizden azalıyor. Enerji kullanımında taraflar birbirinin ne kadar enerji harcadığını göremiyor. Daha fazla enerji harcayan taşı bölgesinden uzaklaştırıyor. Yani stratejik düşünmek zorundasınız. Tahmin gücünüzü de açığa çıkarmalısınız. Oyunun başlangıcında çıkan eğitim bölümünü dikkatli tamamlarsanız en iyiler listesine girememeniz için bir sebep yok.

Her hafta güncelenen Lig dahil farklı oyun modları sunan P.A.T.H. - Path of Heroes, zeka oyunları, strateji oyunları, iki kişilik oyunlar, çok oyunculu oyunlar, online oyunları sevenler için hazırlanmış harika bir yapım. Oyunun yapımcısı Türk olduğundan oyunda gördüğünüz eksiklikleri kolayca iletebiliyorsunuz.

YORUMLAR