PAKO - Car Chase Simulator 1.0.1 (Android)

PAKO - Car Chase Simulator

PAKO - Car Chase Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pako - Car Chase Simulator sınırlandırılmış bölümleriyle sürekli başka arabalardan kaçtığınız arcade tadında eğlenceli bir araba simülasyonudur.

Grand Theft Auto ve Need for Speed: Most Wanted gibi popüler oyunların ülkemizde de bu kadar çok kitleye hitap etmesinin sebeplerinden biri de oyuncuyu özgürce sürücü koltuğuna yerleştirip ünlü aksiyon filmlerindeki araba kovalamaca sahnelerine olanak vermesi. Arabayla sınırsız aksiyona girebildiğimiz oyunların yeri bizde ayrıyken beklenmedik bir gelişmeyle bağımsız stüdyo Tree Man Games'ten Android için yeni bir benzer oyun çıkageldi. Pako olarak bilinen bu araba kovalamaca simülasyonu, ismini gerçekten hak eden bir yapıya sahip. Basit ve oldukça eğlenceli retro stili oynanışıyla bir araba kovalamacında arayabileceğiniz her türlü heyecanı içeren Pako'da oyuncuların yapması gereken tek şey çeşitli temalara sahip bölümler boyunca olabildiğince kaçarak hayatta kalmak.

Arabanızı hızlı ve basit bir şekilde ilerleterek bölümler boyunca değişecek ağaçlara, polislere, direklere veya zombilere (?) çarpmamalısınız. Üstelik aşina olduğumuz tanklı aksiyon sahneleri bile Pako'da mevcut. Tanklardan kaçmak en az zombi istilasından kaçmak kadar heyecan verici oluyor ve kendinizi oyunun bağımlılık yapıcı mekaniklerine bırakıyorsunuz.

Pako'da kontrol sistemi çok iyi geliştirilmiş. Zor olmayan, ancak aldığınız her arabaya göre hakimiyeti etkileyen ilerleme sistemiyle gerektiği zaman virajlarda kaymalı, direklerden ani dönüş yapmalı hatta drift atabilmelisiniz. Oyunun fizik motoru gerçekten akıcı olduğu için sanırım Pako bir mobil oyun olarak insanın bu kadar hoşuna gidebiliyor.

Pako içinde reklamlar yayınlayarak Android için ücretsiz yayınlanıyor. Dilerseniz ufak bir ücret karşılığında oyun içi reklamları da kaldırabiliyorsunuz. 5 farklı bölümde 5 farklı araçla yeteneklerinizi konuşturun, yüksek skorlarınızı arkadaşlarınızla paylaşın, oyunun gizli başarılarını keşfetmenin tadını çıkarın. Bekletmeden anında deneme şansı tanıyan oyuna bir kere şans verdiniz mi elinizden bırakamayacaksınız.

Eğer Need for Speed: Most Wanted gibi araba kovalamacalarından hoşlanıyorsanız mobil ortamda Pako'ya bayılacaksınız.

ARTILAR

Farklı bir temayı mobil ortama harika bir şekilde taşımış

Bölüm tasarımları

Kontrol şeması ve eğlenceli oynanış

EKSİLER

YORUMLAR