Panda Jump 1.1.5 (Android)

Panda Jump

Panda Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Panda Jump, kontrol edeceğiniz panda ile sınırsız bir şekilde yükseklere çıkarak daha yüksek puanlar elde etmeye çalışacağınız koşu ve zıplama oyunudur.

Panda Jump, kızgın kuşlar, çılgın maymunlar, tehlikeli tilkiler ve kurulan tuzaklardan kurtularak yükseklere çıkmaya çalışacağınız eğlenceli ve heyecanlı bir Android zıplama oyunudur.

Koşu oyunları ile aynı mantığa dayanan oyunda, düz koşmak yerine yukarı doğru tırmanıyorsunuz. Ayrıca önünüze çıkan düşmanlara saldırabilirsiniz. Oynaması kolay oyunda usta olmak zamanınızı alabilir. Ekrana dokunarak zıplayabilir ve saldırı yapabilirsiniz. Tabi yukarı doğru çıkarken düşmanlarınıza saldırmak ve önünüze çıkan engelleri de aşmalısınız. Elde ettiğiniz kalkanlar alacağınız bir sonraki 1 vuruşu savuşturmaktadır.

Eğlenceli ve etkileyici grafiklere sahip olan oyunda tamamlamanız gereken 10'dan fazla görev bulunmaktadır. Kolay kontrol mekanizması, bağımlılık yapan oyun yapısı ve eğlenceli görevleri ile oldukça seveceğinizi düşündüğüm Panda Jump'ı Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilir ve boş zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

YORUMLAR