Paradise Bay 1.2.2.248 (Android)

Paradise Bay

Paradise Bay
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paradise Bay, uzun süre boyunca sıkılmadan oynayabileceğiniz bir ada kurma ve yönetme oyunu.

Paradise Bay, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz, her yaştan oyunseverin keyifle oynayabileceği bir ada yönetme oyunu. Kapsamlı içeriğine, özenli grafiklerine ve sürükleyici akışına rağmen bu oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebilme şansına sahibiz.

Oyunda tatilcilerin ve seyahat meraklılarının uğrak noktası olan Paradise Bay'de bir adayı yönetme işini üstleniyoruz. Bu adayı yönetebilmek için öncelikle adaya gelenlerin beklentilerini doğru bir şekilde gözlemlememiz ve ardından adayı ona göre tasarlamamız gerekiyor.

Oyunda yönetimini üstlendiğimiz adayı dilediğimiz gibi tasarlama şansına sahibiz. Bu konuda epey geniş bir seçenek yelpazesine sahibiz. Sadece turistlere değil adamızda yaşayan hayvanlara da gereken önemi göstermemiz gerekiyor.

Hatta adayı yönetmek için gerekli olan maddi kaynağı sadece turizm gelirlerinden sağlamıyoruz. Toprak işleriyle uğraşıp ekin ekmemiz ve hasat yapmamız gerekiyor. Bu bakımdan oyuna hem şehir kurma hem de çiftçilik karışımı diyebiliriz.

Diğer oyuncularla değiş tokuş ile mal alışverişi de yapabiliyor olmamız önemli detaylardan birisi. Genel olarak başarılı karaktere sahip olan Paradise Bay'i oynarken asla sıkılmayacaksınız.

YORUMLAR