Paranı Yönet 1.0 (Android)

Paranı Yönet

1.0
Paranı Yönet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paranı Yönet, aylık gelir gider hesaplarınızı yaparak paranızı kontrol altına alıp bütçenizi ayarlayabileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Paranı Yönet, aylık olarak kazandığınız paranın dağılımını yaparken sizlere yardımcı olabilecek bir Android finans uygulaması. Genelde zor getirilen ay sonlrının önüne geçebilmeniz için geliştirilen uygulamanın en çok öne çıkan özelliği Türkçe dil desteğine sahip olması.Bu kategoride yer alan onlarca uygulama olmasına rağmen Türkçe dil desteğine sahip olanların sayısı oldukça kısıtlı. Bu nedenle bu tür uygulamalar benim gözümde her zaman değerli olmuştur.

Yaptığınız tüm harcamaları kategorilendirebileceğiniz uygulama sayesinde ay sonunda giyim, gıda, eğlence vb. için ne kadar para tükettiğinizi görüp bir sonraki ay düzeltmeniz gerekenler için önlemler alabiliyorsunuz.

Uygulamanın diğer güzel yanlarından bir tanesi ise birikim yapabilmenizi sağlıyor. Gelirinize göre belirleyeceğiniz bir tutarı uygulama üzerinde birikim içerisinde yazarak her ay bu miktarda tasarruf elde edip, kısa süre içerisinde birikim yapabiliyorsunuz.

Son derece sade ve basit bir tasarıma sahip olan Paranı Yönet uygulaması sayesinde gelir ve giderinizin kontrolü zamanla tamamen size geçiyor.

Güncel olarak elinizde ne kadar para kaldığını, fatura ödemelerinizi, birikimlerinizi ve bütçenizi her zaman size sunan uygulama, cebimizden ayırmadığımız android akıllı telefon ve tabletler üzerinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Böylelikle ne zaman ve nerede isterseniz bütçe hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz.

Ay sonunu zor getiren ve biraz toparlanmaya ihtiyacı olan Android kullanıcılarından birtanesiyseniz, uygulamayı ücretsiz olarak indirip bütçe ve para hesaplamalarınızı kontrol altına almaya çalışmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR