Paranormal Escape 1.0 (Android)

Paranormal Escape

1.0
Paranormal Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paranormal Escape, gizemleri açığa çıkarmaya çalıştığınız bir kaçış oyunu ve Android için ücretsiz.

Paranormal Escape, genç bir ajan olarak gizemli bulmacaları çözerek olaylara açık getirdiğimiz bir kaçış oyunu. Android tabanlı telefon ve tabletimize ücretsiz indirip oynayabildiğimiz oyunda hayaletlerle, yaratıklarla, uzaylılarla dolu bir dünyada kendimizi tehlikeye atarak akıl almaz olayları çözüme kavuşturuyoruz.

Trapped imzasını taşıyan kaçış oyunlarından biri olan Paranormal Escape oyununda 10 level (sonraki 9 level paralı) boyunca terk edilmiş araba garajından hastane odasına, iş yerinden maden ocaklarına birçok yere gidiyoruz. İlk bölümde bizden çok daha deneyimli bir ajandan yardım alıyoruz. İpuçlarını nasıl inceleyeceğimizi, bağlantıları nasıl kuracağımızı öğreniyoruz. Tanıtım aşamasını tamamladıktan sonra tüylerimizi ürperten odalarda tek başımıza gezinmeye başlıyoruz.

Havaya sokan gizemi artırıcı müziklerin tercih edildiği oyun oynanış olarak benzerlerinden farklı değil. Yine odaları karış karış inceleyerek bizi anahtara götürecek ipuçlarını bulmaya çalışıyoruz. Bulduğumuz gizli objeleri çoğu zaman doğrudan kullanarak sonuca ulaşabilsek te, bazen bulduğumuz diğer obje ve objelerle birleştirmemiz gerekiyor. Objeleri de bulduktan sonra aklımızı da kullanarak mini bulmacaları çözüyor ve kendimizi odadan dışarıya atıyoruz.

Paranormal Escape, mini bulmacalar içeren kaçış oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız kesinlikle es geçmemeniz gereken bir yapım. Tek beğenmediğim yanı ücretsiz sunulan level sayısının az olması. Bu tarz oyunları hızlı oynayan biriyseniz kesinlikle yetmeyecektir.

YORUMLAR