Paranormal House Escape 1.01 (Android)

Paranormal House Escape

Paranormal House Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paranormal House Escape mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir korku - bulmaca oyunudur

Paranormal House Escape oyunculara ürpertici anlar yaşatmayı başarabilen bir mobil korku oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Paranormal House Escape'de gizemli olayların yaşandığı bir eve yolculuk ediyoruz. Oyunda bütün olaylar kırsal kesimin uzak noktasında yer alan bir evde başlıyor. Bu bölgede polis birkaç kişinin kaybolması ve bazı insanların ölü bulunması sonrasında uyarılıyor. Biz de durumu araştırmakla görevli ir dedektif olarak olay yerine gönderiliyoruz. Bize düşen görev bu evin bu olaylarla ne tür bir ilgisinin olduğunu keşfetmek. İlk başta bu evi ziyaret ettiğimizde ev uzun yıllar kullanılmamış ve terkedilmiş gibi görünüyor. Fakat sonrasında etrafta doğaüstü güçlerin etkin olduğunu anlamaya başlıyoruz ve maceranın içerisine çekiliyoruz.

Paranormal House Escape oyun yapısı olarak point and click türünde bir bulmaca oyunu. Oyunda hikaye boyunca ilerlemek için etrafımızı araştırarak ipuçlarını toplamaya ve bulduğumuz ipuçlarını birleştirerek bulmaclaarı çözmeye çalışıyoruz. Oyunda ilerledikçe karşımıza farklı türde bulmacalar çıkıyor. Oyundaki mekanlar oldukça detaylı bir şekilde tasarlanmış. Paranormal House Escape'in oldukça güzel göründüğü söylenebilir.

Paranormal House Escape kaliteli ses efektleriyle donatılmış. Oyunu kulaklıklarla oynadığınızda ürpertici bir hava yakalayabilirsiniz.

YORUMLAR