Paranormal Pursuit

Paranormal Pursuit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paranormal Pursuit point and click türünde bir mobil macera oyunudur

Paranormal Pursuit hikaye odaklı olan ve oyunculara gerilim dolu bir serüven sunan bir mobil macera oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz point and click türünde bir macera oyunu olan Paranormal Pursuit'da doğuştan gelen özel yeteneklere sahip olan küçük bir çocuğun hikayesi konu alınıyor. Kahramanımız olan bu küçük çocuk sahip olduğu doğaüstü yetneek sayesinde zaman ve mekan üzerinde değişiklik yapabilmektedir. Fakat kahramanımızın bu özel yeteneği kötü bir politikacının dikkatini çekmiş, politikacı onu yakalamak için peşine düşmüştür. Biz de bu özel çocuğu kurtarmaya çalışan biri olarak oyuna dahil oluyoruz ve tehlikenin içerisine atılıyoruz.

Paranormal Pursuit'de temel olarak karşımıza çıkan zorlu bulmacaları birer birer çözerek hikaye boyunca ilerliyoruz. Oyunda bulmacaları çözmek için etrafı detaylı bir şekilde araştırmamız, ipuçlarını ve bulmaca çözmemize yarayacak eşyaları toplamamız gerekiyor. Ayrıca karşımıza birçok farklı mini bulmaca da çıkmakta.

Paranormal Pursuit'in grafikleri el il çizilmiş sahnelerden oluşuyor. Mekanların ve eşyaların oldukça detaylı göründüğü söylenebilir. Paranormal Pursuit'in ücretsiz versiyonunda oyunun belli bir bölümünü oynayabiliyorsunuz. Geri kalanı açmak için uygulama içinden oyunun tam sürümünü satın alabilirsiniz.

YORUMLAR