Passport Photo ID Studio 1.1 (Android)

Passport Photo ID Studio

1.1
Passport Photo ID Studio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Passport Photo ID Studio biyometrik fotoğraf hazırlamanıza yardımcı olan bir uygulamadır

Passport Photo ID Studio kullanıcılara pasaport fotoğrafı ya da diğer adıyla biyometrik fotoğraf hazırlama konusunda yardımcı olan bir mobil kamera uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir biyometrik fotoğraf yapma  uygulaması olan Passport Photo ID Studio temel olarak uluslararası standartlara uygun kimlik fotoğraflarını saniyeler içerisinde hazırlamanıza yardımcı oluyor. Biyometrik fotoğraflarda belli ölçüler kullanılıyor ve bu fotoğraflarda başın fotoğraf karesi içerisinde belli bir alanda yerleşmiş olması gerekiyor. İşte bu kalıplar Passport Photo ID Studio ile fotoğraf çekilme esnasında otomatik olarak ekranda görülüyor ve siz bu kalıplar içerisinde başınızı uygun yere yerleştirerek biyometrik fotoğrafınızı çekebiliyorsunuz. Passport Photo ID Studio ile mobil cihazınızın ön kamerasını kullanabilirsiniz. Eğer fotoğrafı başkası çekecekse uygulama arka kamerayı da kullanmanıza izin veriyor.

Passport Photo ID Studio ile pasaport fotoğrafı çekebilmeniz için arka planın beyaz renkli olması ve iyi bir ışık kullanılması gerekiyor. Işık konusunda dikkat edilmesi gereken noktalar ışığın başınızın üzerinde yer almaması, yüzünüzün her yönünün aydınlanmış olması, ışık karşınızdan vuruyorsa cildinizde aşırı parlama, gözlük gibi aksesuarlarda yansıma yapmaması. Passport Photo ID Studio ile kameranızı kullanarak yeni bir fotoğraf çekebileceğiniz gibi fotoğraf galerinizde sakladığınız önceden çekilmiş fotoğraflarınızı da biyometrik kalıplara uyumlu hale getirebilmeniz mümkün. 

Passport Photo ID Studio ile hazırladığınız fotoğrafların dijital kopyalarını ihtiyaca göre farklı boyutlarda ve kalitede hazırlayabilmeniz mümkün. Uygulama fotoğraflarınızı bastırmanıza da imkan tanıyor. Uygulama üzerinde hazırladığınız fotoğrafları direkt olarak Google Cloud Printe destepşne sahip bir yazıcıya göndererek yazdırabilirsiniz.

YORUMLAR