Pastry Paradise 1.0.0m (Android)

Pastry Paradise

Pastry Paradise
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pastry Paradise bolca eğlence sunan sevimli bir renk eşleştirme oyunudur

Pastry Paradise eğer rahat bir şekilde oynayabileceğiniz ve bolca eğlenebileceğiniz bir mobil oyun arıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir eşleştirme oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan Pastry Paradise'da Hannah adlı kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. Dünyanın en başarılı aşçısı olmak için çalışan Hannah bu iş için birbirinden güzel tatlılar pişirmektedir. Fakat Hannah'ın bu çalışmaları kötü kalpli Bay Vıcık tarafından baltalanılmak istemektedir. Biz de oyunda Hannah'a yardım ederek en güzel tatlıları yaratmasına ve Bay Vıcık'ı durdurmasına yardımcı oluyoruz.

Pastry Paradise'da temel olarak 3 adet ya da daha fazla aynı türdeki tatlıyı yanyana getirerek birleştirmeye ve bölümleri geçmeye çalışıyoruz. Bu işi gerçekleştirebilmek için ise belli sayıda hamleye sahibiz. Bu nedenle hareketlerimizi dikkatli bir şekilde planlamamız gerekiyor. Oyunda işimizi kolaylaştıracak bonuslar da yer almakta ve oyunu daha eğlenceli hale getirmekte.

Pastry Paradise renkli ve canlı grafikleri, eğlenceli oynanışıyla beğeninizi kazanabilecek bir oyun. Oyunda kazanacağınız yüksek puanları arkadaşlarınızla liderlik panolarında karşılaştırmanıza da izin verilmekte.